Microsoft OneDrive’dan Apple Watch Desteği!

Microsoft, bulut depolama servisi OneDrive’ın iOS uygulamasını güncelleyerek Apple’ın akıllı saati Apple Watch ile OneDrive kullanımının yolunu açtı.

Giyilebilir teknoloji ürünleri pazarında akıllı bileklik olmak üzere sadece bir ürün bulunan Microsoft, bu alandaki payını yazılım ve uygulamalardan artırmaya devam ediyor. Daha önce Android Wear‘lı akıllı saatler için birçok uygulama geliştiren Microsoft şimdide Apple‘ın akıllı saati Apple Watch gözünü dikmiş durumda.

Bunu da Oku : Android Wear için OneNote Çıktı!

Bulut depolama servisi OneDrive‘ın iOS uygulamasını güncelleyerek Apple Watch desteği sunan Microsoft bundan böyle OneDrive kullanıcılarının buluttaki dosyalarına Apple Watch üzerinden de erişmelerine izin verecek. Bu erişimde ise OneDrive kullanıcıları buluttaki fotoğraflarını Apple Watch üzerinden görüntüleyebilecek, etiketleme yapabilecek ve kullanıcılar istediği zaman akıllı saat üzerinden buluttaki fotoğraflarını silinebilecek.

Bunun dışında OneDrive için Apple Watch üzerinden yapılabilecek henüz başka hamle bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda Microsoft‘un bu uygulamayı daha da geliştirmesi ve Apple Watch için farklı uygulamalar geliştirmesi beklense de OneDrive üzerindeki fotoğrafların akıllı saatin ufak ekranından nasıl takip edileceği ise merak konusu.
mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.