Samsung Gear S2 için iOS Desteği Yolda!

Samsung en yeni akıllı saati Gear S2 için CES 2016’da bazı açıklamalarda bulundu. Son duruma göre akıllı saatin iOS desteği yakında geliyor.

Hem ülkemizde hem de global çapta beğeni ile karşılanan Samsung’un en son akıllı saati Gear S2 için CES 2016 kapsamında yeni renk seçenekleri duyurulurken akıllı saat için bazı yeni açıklamalar da yapıldı. Yeni gelen seçenekler ürünü bir üst segmente taşırken Gear S2 için iOS desteğinin de yolda olduğu belirtildi.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 için Yeni Renkler Geliyor!

Gear S2 Classic için iki lüks model!

gear s2 classic yeni modeller

CES 2016‘da sahneye çıkan Samsung, Gear S2 Classic için Rose Gold ve Platinum olarak 2 yeni seçenek tanıttı. Rose Gold modeli 18 karat altın ile kaplı ve kayış olarak fildişi renginde deri bir kayışa sahip. Platinum modeli ise sade ve şık siyah deri kayışı ile geliyor olacak. Modellerin fiyatı ve ne zaman piyasada olacağı hakkında bir bilgi henüz bulunmuyor.

iOS desteği ilerleyen aylarda!

Samsung‘un akıllı saati için yaptığı diğer açıklamada ise Gear S2 için iOS desteğinin yolda olduğu oldu. Halen geliştirilme aşamasında olan Gear Manager uygulaması yapılan açıklamalara göre ilerleyen aylarda iOS kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Samsung Pay’i kullanmaya başlayacak!

Son olarak Smsung’un Gear S2 için yaptığı açıklama Samsung Pay hakkında oldu. Firmanın verdiği bilgilere göre Samsung Pay Gear S2 ile birlikte 2016 yılının ilk çeyreğinde ABD‘de kullanılmaya başlanacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.