Parmak Klavyesi ile Her An Kolayca Yazı Yazabileceksiniz

Akıllı telefon ya da bilgisayarınız ile klavye olmadan yazı yazabilmek artık mümkün. Sadece parmak hareketleriniz ile kolay ve hızlı yazı yazabileceksiniz.

Giyilebilir teknoloji, insanların her an her yerde yazı yazabilmesini mümkün kılacak bir çözümü çoktan üretti. Artık SMS atmak, e-mail ya da kısa notlar almak için klasik klavye kullanmak zorunda değilsiniz…

Resimdeki gibi parmaklara takılabilen ürünün hareketlerini ezberleyerek çok rahat ve hızlı yazı yazma olayını gerçekleştirebilirsiniz. Tapgenius isimli uygulama ile yaklaşık 1 saatte alete hakim olabileceğiniz belirtirken, hangi alanda parmaklarınızı hafleri yazmak için oynatırsanız rahatlıkla yazabileceğiniz garanti ediliyor.

Bunu Oku: İşaret Dilini Konuşmaya Çeviren Eldiven Geliştirildi

Tap-Strap adı verilen ürün 3 ayrı boyda kutunun içinden çıkıyor ve klasik usb ile 3 saatte şarj olarak 4 saat kullanım imkanı sunuyor.

iOS, Android veya Mac – Windows gibi tüm platformlarda çalışabilen ürünün akıllı telefon, tablet vs. gibi tüm ürün çeşitlerinde de kullanılabildiğini söyleyelim. Bakmadan kolaylıkla yazı yazabilmenin yeni teknolojisi olarak adlandırılan ürün şimdilik sadece Amerika’nın San Fransisco bölgesinde satışta ve 119 dolarlık bir fiyatı bulunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.