Pebble Domino’s Pizza Siparişlerini Kontrol Edecek

Akıllı saat markası Pebble, Domino’s Pizza siparişlerinin akıllı saatler üzerinden kontrol edilebilmesi için geliştirdiği Domino’s Tracker isimli yeni uygulamasını tanıttı. 

Akıllı saat piyasasında emin adımlar ile ilerleyen ve kullanıcıları için her geçen gün yenilikler sunan Pebble akıllı saatleri için yeni bir özellik tanıttı. Tanıtılan özellik ise firmanın Domino’s Pizza ile ortak çalışmasının ürünü olan Domino’s Tracker isimli uygulama. Bu uygulamanın yapabildikleri ise Pebble markalı akıllı saatlerden Domino’s Pizza‘dan verilen siparişlerin adım adım kollardan takip edilebilmesini sağlamak.

Domino’s Tracker uygulaması üzerinden Pebble akıllı saatleri ile henüz pizza sipariş vermek mümkün olmasa da uygulama ile siparişlerin sisteme düşmesinden hazırlanmasına, paketlenmesinden yola çıkmasına kadar tüm işlemler takip edilebilecek.

pebble dominos uygulaması

Akıllı saatler üzerinden Domino’s ile bir ilki gerçekleştiren Pebble, kullanıcıları için sorunsuz bir hayat prensibi ile yoluna devam ediyor. Domino’s Tracker uygulamasına ulaşmak ve detaylı bilgi için buradan devam edebilirsiniz.

Pebble’ın iOS uygulamasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.