Bağımsız Akıllı Saat Burg 12 Satışa Sunuldu!

Popüler bir akıllı saat markası olma yolunda ilerleyen Burg’ün yeni akıllı saati tanıtldı. Burg 12 sim kart girişi ve akıllı telefon platformlarına verdiği destekle ön plana çıkıyor.

Popüler ve lüks saat üreticilerinin bir bir akıllı saat pazarına adım attığı son zamanlarda pastadan pay almak isteyen girişimciler de direk olarak akıllı saat firmaları kurarak yeni ürünler çıkarmanın peşinde. Bunun son örneği ise Burg isimli, akıllı saatleri telefon saat olarak tanımlayan yenilikçi bir şirket. Şirketin en son telefon saat ürünü Burg 12 ise satışa çıktı.

Satışa çıkan Burg 12 isimli ürünün en büyük özelliği üzerinde bir sim kart yuvası bulundurması. Bu özellik sayesinde telefon saat olarak adlandırılan bu ürün herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan akıllı telefonların bazı özelliklerini yerine getirebiliyor. Arama yapabilme  cevaplayabilme, SMS, MMS alabilme gönderebilme gibi temel ihtiyaçları karşılayabilen Burg 12 microSD kart girişi ile de rakiplerinin önüne geçiyor. Bu sayede 16 GB‘a kadar artırılabilir hafızaya sahip olan Burg 12 üzerinde bulundurduğu dahili hoparlör ile de müzikleri rahatça dinlenebilmesini sağlıyor.

1.5 inçlik 240 x 240 piksellik yuvarlak bir ekrana sahip olan Burg 12 Bluetooth sistemi sayesinde hem Android hem de iOS cihazlara entegre bir şekilde çalışabiliyor. Operatöre göre 25 dolarlık ön ödemeli kartlar ile çalışacak olan Burg 12, 199 dolar fiyat etiketi ve siyah ve mor renke seçenekleri ile Wallmart ve Amazon üzerinde satışa sunuldu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.