Sony’nin Yeni Akıllı Bilekliği SmartBand 2 Ortaya Çıktı!

Yeni nesil akıllı bilekliğini Google Play Store üzerinden yanlışlıkla ortaya çıkaran Sony, aslında merakla beklenen SmartBand 2’yi göstermiş oldu.

Akıllı bileklik pazarında en son SmartBand Talk ürünü ile görünen Sony, o üründen sonra herhangi yeni bir ürün tanıtımı yapmamıştı. Halende bir ürün tanıtımı yapmış değil ancak geçtiğimiz günlerde Sony çalışanlarının yanlışla Google Play Store‘dan paylaştığı bir içerik Sony’den yeni bir akıllı bileklik geldiğini ortaya çıkardı.

Bunu da Oku : Sony SmartBand Talk Satışa Sunuldu!

Ortaya çıkan ürün ise SmartBand Talk‘dan bir önceki akıllı bileklik olan SmartBand’ın abisi olarak SmartBand 2 ismi ile geldi. Görselden elde edilen bilgilere göre farklı ve daha şık bir tasarımı olan SmartBand 2 önceki nesil akıllı bilekliklere göre daha etkin ve kolay bir aktivite takibi sunacak. Bununla birlikte uyku takibi de yapabilecek olan SmartBand 2, büyük bir yenilikle beraber nabız ölçere de sahip.

Sony’nin mevcut aktivite ve fitness takip uygulaması Lifelog yerine kendi uygulaması ile gelecek olan Sony SmartBand 2, akıllı telefonlardan bildirim alabilme ve kullanıcıları titreşimle uyarma gibi özelliklere de sahip. Hakkında henüz başka bir bilgi bulunmayan akıllı bilekliğin içeriğini Google Play Store‘dan da hemen kaldıran Sony yakın zamanda bir açıklama yapacak gibi görünüyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.