Pebble’dan Kayışlar’a 1 Milyon Dolar Destek!

Pebble, renkli ekranlı akıllı saat modeli Pebble Time ile birlikte duyurduğu kişiselleştirilebilir kayış platformuna 1 milyon dolarlık bir destek hazırladığını açıkladı.

Şubat ayı sonunda renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time‘ı ve geçtiğimiz hafta da bu renkli ekranlı akıllı saatinin metal kasaya sahip modeli Pebble Time Steel‘i tanıtan Pebble, bu modellerle birlikte akıllı saatleri için kişiselleştirilebilir bir kayış platformu duyurmuştu. Pebble’dan gelen son haber bu kayış platformu için ve 1 milyon dolar değerinde bir desteği içeriyor.

Bunu da Oku : Pebble Time Stell Duyuruldu!

Pebble‘ın KickStarter üzerinden kendilerine destek olan kullanıcılara gönderdiği bir mail ile ortaya çıkan bu destek haberi, kendi kayışını tasarlayıp herhangi bir fon toplama platformuna koyan kullanıcıların Pebble‘dan maddi destek alabileceğini içeriyor. Ekibini oluşturup Pebble için farklı bir kayış geliştiren herkesin Pebble‘ın radarları altında olduğunu ve Pebble ekibinin bu projelere destek vereceğini açıklayan mail birçok fikrin değerlendirileceğini gösteriyor.

1 milyon dolarlık desteğin nasıl paylaştırılacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da haberi duyan bazı geliştiriciler hemen çalışmalara başlamış durumda. Bu çalışmaların arasında ise NFC teknolojisine sahip bir kayış, GPS‘e sahip bir kayış ve kablosuzu ağlara bağlanabilen bir kayış gibi çalışmalar yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.