PlayStation VR için Oyun Fiyatları Belli Oldu!

Sony’nin sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR için gelecek olan oyunların fiyat aralığı belli oldu. Gelen bilgilere göre oyunlar 10 ile 60 dolar arasında bir fiyata sahip olacak.

Hem teknoloji hem de oyun dünyasından tanıdığımız Sony sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR ile sanal gerçeklik pazarına hızlı bir giriş yapmak istiyor. Bu yüzden alışmalara son gaz devam eden Sony’den hem geliştiricilere hem de oyun severlere yönelik bir açıklama geldi.

Bunu da Oku : PlayStation VR 120 FPS’lik Görüntü Sunacak!

Sony’de PlayStation bölümünün şefi olarak görev yapan Shuhei Yoshida geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada PlayStation VR için çıkacak oyunların fiyat aralığı hakkında bilgi verdi. Yoshida ilk etapta oyuncuların yüksek kalitede oyunlar beklememesi gerektiğini bu yüzden de oyunların 10 ile 60 arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını belirtti.

PlayStation VR için 60 doların üstündeki oyunları kabul etmeyeceklerini açıklayan Yoshida bu bilgi ile geliştiricileri kızdırsa da oyuncuları hayli sevindirecektir. Oyuncuları sevindirecek bir diğer haber ise Yoshida’nın Tekken 7 ve Gran Turismo gibi bazı popüler oyunların PlayStation VR için yolda olduğunu belirtmesi oldu.

PlayStation VR hakkında daha fazla bilgi, fiyat ve çıkış tarihini Sony’nin 15 Mart’ta yapacağı etkinlikte öğreneceğiz. Bu yıl içerisinde satışa sunulması beklenen PlayStation VR’ın fiyatının ise 600 dolara yakın olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.