Polar Yeni Aktivite Takipçisi A300’ü Duyurdu!

Aktivite takibi üzerine akıllı saatler geliştiren Polar, yeni akıllı saati A300’ü duyurdu. Polar A300 kalp atış hızı ölçebilme özelliği ve bir aya kadar dayanabilen batarya ömrü ile dikkat çekiyor.

Spor ve aktivite takipçisi odaklı akıllı saatler geliştiren Polar, CES 2015 etkinliği kapsamında yeni bir aktivite takipçisi ürününü duyurdu. Polar A300 olarak lanse edilen ürün diğer Polar marka akıllı saatlere göre daha fazla renk seçeneği ile spor bir tasarıma sahipken yeni özellikler de barındırıyor.

Polar GPS’li Akıllı Saatini Duyurdu!

Atılan adımları sayma, yakılan kaloriyi hesaplama ve gidilen mesafeyi ölçebilme gibi aktivite takip özelliklerine sahip olan Polar A300 bu özelliklerin yanında kordonunda bulunan sensörler yardımı ile kalp atış hızı da ölçebilen bir akıllı saat. Bu kordonların kolaylıkla değiştirilebildiği ve farklı renklerin seçilebildiği Polar A300‘de kalp atış hızı ölçebilme özelliği bu kordonlar yardımı ile aktif ya da pasif edilebiliyor. Yani bu özellikle standart değil seçime bağlı bir özellik.

Aktivite takibi ve kalp atış hızı ölçebilmenin yanında uyku takibi de yapabilen Polar A300, tüm bu verileri iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile paylaşıyor. Kullanıcılar ise bu bilgileri Polar’ın geliştirmiş olduğu Polar Flow uygulaması ile anlık takip edebiliyor.

Alarm ve titreşim gibi özellikler bulunan üründe GPS bulunmuyorken ürünün en dikkat çeken özelliklerinden biri de bataryasının bir ay kadar ayakta kalabilmesi. Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renkler ile önümüzdeki ay satışa sunulacak olan Polar A300’ün fiyatı 160 dolarken, kalp atış hızı sensörü ile birlikte bu fiyat 200 dolar oluyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.