Polar Yeni GPS’li Aktivite Takipçisi Saatini Duyurdu

Polar akıllı saatleri arasına GPS’li yeni bir aktivite takipçisi daha ekledi. M400 ismindeki bu yeni akıllı saat 199 dolar etiketi ile önümüzdeki ay piyasaya çıkacak.

Spor ürünleri ve giyilebilir teknolojiler içerisinde aktivite takipçisi cihazlar üzerinde çalışan bir şirket olan Polar, yeni bir aktivite takipçisi akıllı saat duyurdu. Polar M400 ismindeki bu akıllı saat, Polar’ın benzeri bir ürünü olan V800 modeline benzese de aralarındaki özellikler sayesinde Polar M400 199 dolarlık avantajlı bir fiyat etiketine sahip.

Bir çok özelliğe sahip olan Polar M400, normal kullanımda bir akıllı saat, spor esnasında aktivite takipçisi ve kaybolduğunuz zaman yol haritası olan bir giyilebilir teknoloji ürünü. Bluetooth 4.0 ve GPS teknolojilerine sahip olan ürün, dahili GPS özelliği sayesinde diğer akıllı saatlerden bir adım öne geçiyor. Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanabilen ürün yapılan spor etkinliklerini telefon üzerindeki uygulamada saklayabiliyor. Bu spor etkinlikleri arasında ise 8 saatlik ya da 24 günlük gibi seçimler bulunuyor. Buna göre size bir program sunan ürün yapmadığınız egzersizlerde sizi uyarıyor.

polar m400

128 x 128 piksel çözünürlük bir ekrana sahip olan Polar M400 bu çözünürlük ile geri kalsa da ekrandan yapılacak olan aktivite işlemleri için yeterli gibi duruyor. Normal kullanımda 24 saatlik bir batarya ömrü sunan Polar M400, GPS aktifken 9 saat kadar ancak dayanabiliyor. MicroUSB sayesinde her yerden şarj edilebilen ürün, 30 metreye kadar da suya karşı dayanıklılık gösteriyor.

Siyah ve beyaz olarak iki renk seçeneği sunan Polar M400‘ün fiyatı ise 199 dolar. Eğer benim ürünüm bu özelliklerin yanında nabız sensörüne de sahip olsun derseniz artı ile bu işi çözebiliyorsunuz. Ürünün önümüzdeki aylarda piyasada olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.