PowerPoint, Apple Watch için Güncellendi!

Microsoft, PowerPoint’in iOS uygulamasını Apple Watch için güncelleyerek sunumların Apple Watch ile kontrol edilebilmesi özelliğini getirdi.

Microsoft Apple Watch için hamlelerine devam ediyor ve son hamlesi de sunum yazılımı olan PowerPoint‘in iOS uygulamasını Apple Watch için güncellemek oldu. Microsoft’un yapmış olduğu güncelleme ile sunumlarını iPhone ve iPad‘lerinden kontrol edebilen kullanıcılar bundan böyle sunumlarını Apple Watch üzerinden de kontrol edebilecek.

Güncelleme ile birlikte kullanıcıların Apple Watch üzerinden sunumlarını kontrol etmek dışında yapabilecekleri diğer özellikler arasında ise önceki ve sonraki şeklinde slayt geçişleri, geçilen slayt numarası ve sırası ve yapılan slayt süresini görme yer alıyor. Yakın zaman Microsft’un diğer uygulamalarını da Apple Watch için güncellemesi bekleniyor.

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.