Razer Nabu’nun Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Razer Nabu’nun çıkış tarihi uzun bir aranın ardından Razer tarafından kesinleştirildi. Akıllı bileklik için verilen yeni tarih ise 2 Aralık oldu.

Oyuncular için donanımlar üreten ünlü teknoloji markası Razer‘in giyilebilir teknolojilere adım atarak bir akıllı bileklik geliştirdiğini sizlere daha önce aktarmıştık. Aktardığımız bilgilerde Razer Nabu özellikleri ile birlikte çıkış tarihi de açıklandı demiştik ancak daha sonra o tarihi bir erteleme almıştı.

Razer Nabu Yakında Piyasada

Razer meraklıları firmanın akıllı bilekliğinin ne zaman çıkacağını merakla beklerken firmadan nihayet merakları giderecek bilgi geldi. Gelen bilgiye göre Razer Nabu akıllı bileklik 2 Aralık‘ta satışa sunulacak. İki farklı boyut seçeneği ve yeşil, beyaz, turuncu ve siyah olmak üzere dört farklı da renk seçeneği ile gelecek ürünün fiyatı ise daha önce de belirtildiği gibi 99 dolar. Daha önce verilen çıkış tarihi 14 Ekim’in ertelenme sebebinin ise ürünün daha fazla test edilmesi ve perakende mağazaları ile yapılan anlaşmalar olarak belirtildi.

Ürünün özellikleri arasında spor aktivitelerini takip edebilme yer alırken üründe bulunan iki farklı ekran Razer Nabu‘nun akıllı bilekler arasında ön plana çıkmasını sağlıyor. İkinci ekrandan daha gizli bildirimler sunan ürünün iOS ve Android uygulamaları da bulunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.