Microsoft Band İlk Günden Tükendi!

Microsoft’un akıllı bilekliği Band tanıtımının ardından hem onlineda hem de perakende mağazalarında tükendi. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft giyilebilir teknolojiler için ilk ürünü Band‘i tanıtmıştı. Microsft Band 199 dolarlık fiyatı ile dikkat çekmiş ve hemen bir çok olumlu tepki almıştı. Bu olumlu tepkilerin ve fiyat etiketinin sonucu dün itibari ile ortaya çıktı. Sonuç; Microsft Band tanıtımının ardından ilk günden stoklarını eritti.

Microsoft Akıllı Bilekliği Band’i Tanıttı

Bir akıllı bileklik olsa da akıllı saatlerin yapabileceği tüm işleri yapabilen Microsft Band ilk günden hem online satışta hem de perakende satış mağazalarında tükendi. Oldukça hızlı bir şekilde stoklarını tüketen Microsoft Band‘in ne kadarlık bir stok ile satışa sunulduğu ise bilinmiyor.

Microsft Band‘in kısa sürede tekrar stoklarda olacağı bilinirken ürünün bu kadar satmasındaki en büyük etkenin fiyatının olmadığı söylendi. Cihazın Android ve iOS gibi platformlara da vermiş olduğu destek ürünün bu kadar satmasının sebebi olarak gösteriliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.