Lenovo’nun Fitness Bilekliği Ortaya Çıktı!

Giyilebilir teknolojilerden uzak durmak istemeyen Lenovo’nun akıllı bileklik kervanına katılacağı ortaya çıktı. Bir fitness ürünü hazırlayan Lenovo, kalp ve uyku bilgilerinin de izlenebilecğei bir bileklik geliştiriyor.

Dizüstü bilgisayar dünyasında lider konuma yükselene Lenovo yavaş yavaş mobile doğru ilerlerken firmanın yeni trend olan giyilebilir teknolojilerden uzak duramayacağı biliniyordu. Firmadan bu konu hakkında resmi bir açıklama gelmemiş olsa da firmanın ilk ürünü hakkında bilgiler Lenovo‘dan habersiz bir şekilde FCC(Federal Communication Commission)’den geldi.

FCC’nin ortaya çıkardığı ürünü Lenovo’nın fitness odaklı bir akıllı bileklik üzerinde çalıştığını gösterirken ürünün bir çok özelliği bulunuyor. Kalp hızı ve uyku alışkanlıkları gibi durumları da inceleyebilecek olan bu bileklik aynı zamanda iOS, Android ve Windows 8 ve üstü cihazlar ile Bluetooth sayesinde iletişim kurabilecek.

Lenovo‘nun bilekliği hakkında başka bir bilgi bulunmazken ürünün ne zaman tanıtılacağı ve çıkış tarihi de bilinmiyor. Tahminler ise tüm bu konular hakkında Lenovo’dan kısa sürede resmi bir açıklama geleceği yönünde.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.