RunKeeper, Spotify Entegrasyonu ile Güncellendi!

Popüler aktivite takip uygulaması RunKeeper geçtiğimiz günlerde Spotify entegrasyonu ile birlikte güncellendi. Kullanıcılar bundan böyle egzersizler ile birlikte müzik keyfi de yaşayacak. 

Aktivite takip uygulamaları arasında liderler arasında bulunan RunKeeper uygulaması geçtiğimiz günlerde çevrimiçi müzik dinleme servisi Spotify entegrasyonu ile birlikte güncellendi. RunKeeper’ın kullanıcıların yaptığı egzersizleri ve aktiviteleri takip ederken aynı zamanda müzik keyfi de yaşamalarını isteyerek ortaya çıkardığı bu entegrasyon bundan böyle egzersizleri daha eğlenceli hale getirecek.

Şuan için sadece iOS platformu için güncellenen RunKeeper uygulaması kendisi üzerinden Spotify kullanıcılarına hesaplarına erişme, listeleme yapabilme ve müzik çalabilme gibi özellikler sunuyor. Bunula birlikte yürüme, koşma ya da bisiklet gibi farklı egzersizlere göre farklı müzikler çalabilen bu entegrasyon akıllı cihazlarda kesinlikle Spotify uygulamasının da yüklü olmasını istiyor.

Egzersizleri daha keyifli hale getirmek için gelen bu Spotify entegrasyonu güzel bir yenilik gibi dursa da hızlı aktiviteler sırasında bu özelliğin kullanımı ve müzik değişimi çok da kolay değil. İlerleyen geliştirmelerde bu durumun göz önüne alınması RunKeeper’dan beklenen bir hareket. RunKeeper‘dan beklenen diğer bir hareket ise bu özelliğin iOS‘dan sonra kısa sürede Android için de gelmesi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.