Huawei’den Android Wear’lı Akıllı Saat Geliyor!

Çinli mobil ürünler üreticisi Huawei’in giyilebilir teknolojilere dair Android Wear’lı yeni bir akıllı saat ve bununla birlikte aktivite takipçisi bir de akıllı bileklik hazırladığı ortaya çıktı. İşte, Huawei’den gelen detaylar. 

Çinli teknoloji devlerinden Huawei‘in bu yıl içerisinde giyilebilir teknolojiler için yeni ürünlerini tanıtacağı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre Huawei Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saat ve aktivite takipçisi bir de akıllı bileklik geliştiriyor. Geliştirilen bu akıllı saat ve akıllı bileklik ise bu yıl Mart ayında gerçekleştirilecek olan MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak.

Pocket-lint’in Huawei’in cihazları için elde ettiği bilgiler içerisinde firmanın akıllı saatinin, Moto 360 ve LG G Watch R gibi yuvarlak bir tasarıma sahip olacağı yer alıyor. Akıllı bilekliğin ise firmanın daha önce piyasaya sürdüğü akıllı bilekliği TalkBand B1‘den daha fazla özellik ve daha verimli bir cihaz olacağı aynı zamanda da bir Bluetooth kulaklığa sahip olması bekleniyor. Akıllı bilekliğin tam anlamı ile bir aktivite ve fitness takipçisi olacağı söylenirken akıllı saatin de şık bir tasarıma sahip olacağı belirtiliyor.

Huawei’in daha önceki giyilebilir teknoloji ürünleri hayal kırıklığı olarak adlandırılmıştı. Bu yüzden firmanın Yeni Ürünlerden Sorumlu Başkanı Shao Yang’ın farklılık çok önemli, benzer ürünleri getirmek için çalışmıyoruz şeklinde meraklılarını rahatlatacak bir de açıklaması bulunuyor. Kısa süre içerisinde Huawei‘in hem akıllı saati hem de akıllı bilekliği için muhtemelen daha detaylı bilgiler göreceğiz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.