Samsung Galaxy Gear 3 Ufukta Gözüktü

Mobil dünyanın patronlarından Samsung’un önüzümdeki ay yeni bir akıllı saat tanıtacağı iddia edildi. İddia edilen ürün ise kavisli bir ekrana sahip Galaxy Gear 3.

galaxy gear 3

Samsung giyilebilir teknoloji dünyasına hızlı bir giriş yaparak akıllı saat ailesine bir sene içerisinde 5 adet ürün eklemişti. Samsung bu kategorideki pazar payını artırmak istiyor olacakki firmanın yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığına dair iddialar gelmeye başladı.

Gelen iddialar ürünün Galaxy Gear 3 olacağını gösterirken tasarım ve özelliklerinde değişeceği ifade ediliyor. İddialara göre Galaxy Gear 3 tasarımında diktörgen yapıya sahip kavisli bir ekran yer alacak. Ürünün özellikleri arasında ise dahili kamera yer almazken hücresel radyonun dahil edileceği söylenenler arasında.

İddiları bir kenara bırakıp 2014 başlarına doğru giecek olursak Samsung cephesinden akıllı saat kategorisinde Galaxy Solo isimli bir ürün görüyoruz. Ürünün sim kart özelliğinin olacak olması ve hala piyasada bu isimde bir ürünün olmaması Galaxy Gear 3’ün bu ürün olabileceğini gösteriyor.

Bakalım Samsung tüm bu iddilar dahilinde nasıl bir akıllı saat tanıtacak?

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.