Samsung Gear S3’ü Parçaladılar

Samsung en yeni akıllı saati Gear S3’ün donanımlarının yer aldığı iki görsel paylaştı. İşte, Samsung Gear S3 bileşenleri.

Koreli teknoloji devi Samsung geçtiğimiz Eylül ayında IFA 2016 fuarında en yeni akıllı saati Gear S3‘ü tanıtmış ve yakın bir zamanda memleketi Güney Kore‘de satışa sunmuştu. Dünya genelinde ne zaman satışa çıkacağı henüz açıklanmayan akıllı saat için Samsung cephesinden ürünün donanımlarını ortaya döken iki görsel paylaşıldı.

Bunu da İzle : Samsung Gear S3 için 3 Yeni Video Yayınlandı

gear-s3jpg1479204642

Bilindiği üzere Samsung Gear S3 akıllı saatin Gear S3 Frontier ve Classic olmak üzere iki farklı modeli var. Yayınlanan görsellerde iki model için de donanım ortaya konmuş durumda. Ürünlerin içerisinde neler olduğu bezel halkadan başlayıp ekran ve anakartten devam ederek arka kapağa kadar sıralanmış.

gear-s3-2jpg1479204677

Cihazın bu  donanımının altında yatan teknik özellikler ise 1.3 inç büyüklüğünde 260×360 piksel çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekran, 1 Ghz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos işlemci, 768 MB RAM ve 4GB depolama alanı bulunuyor. Gear S3 ayrıca 380 mAh bataryaya ve suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasi IP68’de sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.