Samsung Gear S3 için 3 Yeni Video Yayınladı

Samsung, en yeni akıllı saati Samsung Gear S3’ün özelliklerini ortaya koyduğu 3 yeni video yayınladı. İşte, o 3 Gear S3 videosu.

Akıllı saat pazarının en önemli oyuncularından biri olan Samsung yuvarlak ekranlı en son akıllı saati Gear S3 için üç yeni nasıl olur, nasıl yapılır videosu yayınladı. Yayınlanan videolar Samsung Gear S3’ün özelliklerini ortaya koyarken bu özelliklerin günlük hayata nasıl etki sağladığını da gösteriyor.

Bunu da Oku : Samsung Gear S3 Teknik Özellikleri

Birer gün arayla yayınlanan videolardan ilki How to stay organized with Samsung Gear S3 başlığına sahip ve akıllı saatin bildirim ekranı, saat arayüzleri, gelen aramalar ve cevaplama, hatırlatma özelliği, organize olma, harita servisi ve sesli asistan S Voice gibi özelliklerin nasıl kullanıldığını gösteriyor.

Ardından gelen ikinci video ise How to be Super Dad with Samsung Gear S3 balığına sahip ve saat arayüzleri, kayışlar, anlık bildirimler, ödeme teknolojisi Samsung Pay özelliği, suya ve toza karşı dayanıklılık, uygulama çeşitliliği ve hoparlör özelliğini gösteriyor.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2’ye Büyük Güncelleme

Son gelen video ise How to tune your ride with Samsung Gear S3 başlığına sahip ve hızlı mesaj cevaplama, dayanıklılık, hoparlörden müzik dinleme, değiştirilebilir kayış özelliği, daima canlı dokunmatik ekranı ve şıklığını ortaya koyuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.