Samsung Gear S3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung’un IFA 2016 etkinliğinde tanıttığı en yeni akıllı saati için çıkış tarihi bilgisi Samsung H0llanda cephesinden geldi. İşte, Gear S3’ün çıkış tarihi.

Geçtiğimiz hafta IFA 2016 etkinliği öncesi tanıtımı yapılan Gear S3 bilindiği üzere Gear S3 Classic ve Gear S3 Frontier olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkmış ve Samsung akıllı saatin çıkış tarihi dışında neredeyse tüm detaylarını açıklamıştı. Merakla beklenen çıkış tarihi ise Samsung Hollanda cephesinden geldi.

Bunu da Oku : Samsung Gear S3 Teknik Özellikleri!

Bir Gear S2 kullanıcısının Twitter üzerinden “Samsung Gear S3 Frontier ne zaman çıkacak?” sorusunu cevaplayan Samsung Hollanda ekibi Gear S3’ün çıkış tarihini 4 Kasım olarak belirtmiş durumda. Ancak ekip bu tarihin tahmini teslimat tarihi olduğunu ve 4 Kasım için yüzde yüz emin olmadıklarının da ek olarak altını çizmiş. Yani buradan Samsung Gear S3‘ün Ekim ayının sonunda satışa sunulacağını söyleyebiliriz.


Samsung’un daha önceki açıklamalarında Amerika ve Avrupa için aynı tarihte satışa sunulacağı göze alınırsa akıllı saat için Ekim sonu ve 4 Kasım tarihi tüm ülkeler için geçerli olabilir. Ürünün fiyatı ise daha önce belirtildiği üzere 299 dolar ve 299 eurodan başlayacak. Samsung Gear S3 Classic modelin fiyatı ise 50 dolar daha pahalı olup 349 dolardan satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.