Michael Kors Android Wear’lı Akıllı Saatini Satışa Sundu

Lüks moda markalarından Michael Kors daha önce tanıttığı Android’li akıllı saatini satışa sunduğunu duyurdu. 

Geçtiğimiz Mart ayında bir açıklama ile Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saat geliştirdiğini duyuran İsveçli moda markası Michael Kors nihayet akıllı saatini detaylandırdı ve satışa sunduğunu açıkladı.

Bunu da Oku : Michael Kors Android Wear’lı Akıllı Saatini Duyurdu!

Michael Kors Access ailesi olarak duyurulan Android Wear’lı Michael Kors akıllı saat kadınlara ve erkeklere özel olarak iki farklı model ile geldi. Dylan ismi ile Erkeklere Bradshaw ismi ile kadınlara özel olarak gelen Michael Kors akıllı saatler donanım ve teknik özellikler olarak aynı olsa da tasarım olarak oldukça farklı.

Michael Kors akıllı saatlerin fiyatları

Erkeklere özel olarak gelen Michael Kors Dylan akıllı saat daha spor bir görünüme ve deri kayışlara sahipken kadınlara özel olarak gelen Michael Kors Bradshaw akıllı saat daha şık bir tasarıma, daha lüks malzemelere ve metal kayışlara sahip. Burada her iki model de 350 dolardan satışa sunulmuşken kadınlara özel olan Bradshaw modellerinden bazıları 395 dolara kadar çıkıyor.

Akıllı saatlerin teknik özelliklerine baktığımızda ise Android Wear işletim sistemi ile entegre  320 x 290 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekranı, Snapdragon 2100 işlemci, dahili hoparlör, jireskop ve ivmeölçer gibi sensörler ürün içerisinde yer alıyor. Nabız ölçeri bulunmayan ürünler standart bir akıllı saatin yapabileceği tüm aktiviteleri takip edebiliyor.

Amerika ve İngiltere dahil olmak üzere 18 ülkede satışa sunulan Michael Kors akıllı saatleri daha detaylı incelemek ve fiyatları görmek için buradan devam edebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.