Samsung Gear VR Satışa Sunuldu!

Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR 199 dolarlık bir etiket ile satışa sunuldu.

Samsung, Oculus tabanlı geliştirdiği ilk sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR‘ı akıllı telefonları Galaxy Note 4 ve Galaxy Note 4 Edge ile birlikte kullanılabilir bir şekilde tasarlamıştı. Bu ürün pazara hızlı bir giriş yapsa da yeni gelecek akıllı telefonlara destek vermemesi Samsung’u yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile birlikte yeni bir Gear VR geliştirmeye sürükledi.

MWC 2015 etkinliğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerini tanıtan Samsung burada bu ürünler için geliştirmiş olduğu sanal gerçeklik gözlüğünü de tanıtmıştı. Galaxy S6 serisi geçtiğimiz aylarda satışa sunuldu ancak sanal gerçeklik gözlüğünden bir haber gelmemişti. Nihayet bu ürünler için geliştirilen bu Gear VR‘da geçtiğimiz günlerde ön sipariş ile satışa sunuldu.

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Gear VR Innovator Edition ismi ve 199 dolarlık fiyatı ile ön sipariş ile satışa sunulan bu sanal gerçeklik gözlüğü 15 Mayıs tarihinden itibaren BestBuy üzerinden rahatlıkla alınabilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.