Turkcell T60, Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Geliyor!

Turkcell, T serisi akıllı telefonlarına T60 ismi ile bir yenisini daha ekledi. Serinin en gelişmiş modeli olan T60, sanal gerçeklik gözlüğü ile birlikte gelecek. 

Turkcell‘in dün yapmış olduğu bir basın toplantısı ile tanıttığı en yeni ve en gelişmiş akıllı telefonu T60 beraberinde birçok yeni özellik de getirdi. Geçtiğimiz Mart ayında Turkcell CEO’luk koltuğuna oturan Kaan Terzioğlu tarafından tanıtılan Turkcell T60, Google’ın Android akıllı telefonlar için geliştirmiş olduğu sanal gerçeklik çözümü Cardboard desteği ile birlikte gelecek.

Google Cardboard uygulamasının ön yüklü olarak geleceği Turkcell T60, sanal gerçeklik gözlüğüne koyulduğu zaman herhangi bir problem oluşturmadan kullanıcılara oyun ve video gibi multimedya içeriklerine 3 boyutlu olarak ulaşma imkanı sağlayacak. Kullanıcıların T60‘ı bir sanal gerçeklik cihazına dönüştürebileceği sanal gerçeklik gözlüğü de 15 Mayıs‘da T60 ile birlikte kullanıcılar için satışa sunulacak.

turkcell t60 sanal gerçeklik gözlüğü

15 Mayıs’da 799 liralık fiyatı ile ön sipariş ile satışa sunulacak olan T60 ön siparişin ardından 999 liralık bir etikete sahip olacak. Turkcell T60’ın öne çıkan özellikleri arasında ise 1.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci, 16 GB depolama alanı, 2 GB RAM, 5 inç HD IPS ekran, 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi yer alıyor.

Kaynak : webrazzi

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.