Android Wear’da Macintosh 2’yi Çalıştırdı!

Corbin Davenport bu seferde Android Wear üzerinde Macintosh 2’de kullanılan işletim sistemini çalıştırdı. İşte, Android Wear üzerindeki Macintosh 2.

Daha önce Motorola Moto 360 üzerinde Flappy Bird oyununu çalıştırmayı başaran, ardından Samsung Gear Live üzerinde Windows 95‘i çalıştıran Corbin Davenport şimdide yine Samsung Gear Live‘ı kullanarak Android Wear üzerinde Macintosh 2’de kullanılan işletim sistemini çalıştırmayı başardı.

Bunu da İzle : Motorola 360’da Flappy Bird!

16 yaşındaki Davenport, Apple’ın 1987 yılında piyasaya sürdüğü Macintosh 2’de kullanılan Macintosh System Software 6 isimli işletim sistemini çeşitli uygulamalar ve yazılımlar kullanarak hem ufak boyutlara hem de dokunmatik ekran ile çalışan bir sistem haline getirdi. Ardından bu işletim sistemini Android Wear işletim sistemine sahip Samsung Gear Live’a portlayan Davenport, Macintosh 2‘yi bu akıllı saat üzerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırdı.

Bunu da İzle:  Samsung Gear Live’da Windows 95

Macintosh 2‘nin akıllı saat üzerinden kullanımı biraz sıkıntılı olsa da yapılan çalışma gerçekten takdire şayan. Yukarıdaki videodan da 16 yaşındaki bu çılgın adamın Android Wear üzerine Macintosh 2 kurduğu işi keyif ile izleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.