Teknosa Preo Pwatch 3’ü Satışa Sundu

Teknoloji perakendecisi Teknosa üçüncü akıllı saati Preo Pwatch 3’ü satışa sunduğunu duyurdu. İşte, Teknosa Preo Pwatch 3 özellikleri ve fiyatı.

Ülkemizde faaliyet gösteren Teknoloji mağazalar zinciri Teknosa, giyilebilir teknolojiye olan merakını geçtiğimiz sene çıkardığı akıllı saati Preo Pwatch ile göstermişti. Firma yine 2015 yılında akıllı saatin ikinci versiyonu Preo Pwatch 2‘yi de satışa sunmuş ve ardından epey sessiz kalmıştı. Şimdi ise Teknosa akıllı saatin üçüncü nesli Preo Pwatch 3’ün satışa sunulduğunu duyurdu.

Bunu da Oku : Teknosa Akıllı Saati Preo Pwatch’u Tanıttı!

Teknosa Preo Pwatch 3 serinini en gelişmiş akıllı saati olmakla birlikte en şık tasarıma sahip ürünü de diyebiliriz. Samsung Gear 2 benzeri bir tasarıma sahip olan akıllı saat alt kısmında bulunan tuşu ve üst kısmında bulunan kamerası ile önceki versiyonlarından epey farklı.

Teknosa Preo Pwatch 3 özellikler

Ürünün teknik özelliklerine bakacak olursak üründe 1.54 inçlik IPS ekran, Bluetooth, GPS, titreşim özelliği, dahili kamera, dahili mikrofon ve 450 mAh gücünde bir batarya bulunuyor. Preo Pwatch 3 bu batarya ile 72 saate kadar bekleme ve 6 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

Bunu da Oku : Teknosa Yeni Akıllı Saati Preo Pwatch 2’yi Duyurdu!

Akıllı telefonlarla entegre bir şekilde çalışabilen akıllı saat gelen arama ve gelen mesajları cevaplama imkanı sağlarken akıllı telefonlardan müzik değişimi ve seçimi yapılmasına da izin veriyor. Aktivite takip noktasında ise atılan adım, gidilen mesafe ve yakılan kalori gibi bilgileri takip edebilen ürün aynı zaman uyku takibi de yapabiliyor.

Preo Pwatch 3 fiyatı

Android 4.3 işletim sistemi ve üzeri akıllı telefonlar ile çalışabilen Teknosa Preo Pwatch 3 hem Teknosa mağazalarında hem de Teknosa online üzerinden 199 liralık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz
  1. 2016 Yılında Giyilebilir Teknoloji'de Neler Oldu? | Wearlogy 31 Aralık, 2016 at 20:15 Cevapla

    […] Apple’ın artırılmış gerçeklik teknolojisi ile beraber bir artırılmış gerçeklik gözlüğü çıkaracağı söylendi. Huawei yeni aktivite takipçisi akıllı saati Huawei Fit’i tanıttı. Intel sanal gerçeklik teknolojisi üreten Voke firmasını satın aldığını duyurdu. Yerli teknoloji perakendecisi Teknosa yeni akıllı saati Preo Pwatch 3’ü satışa sundu. […]

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.