Vector’den BMW’ye Özel Akıllı Saat

Klasik tasarımlı akıllı saatleri ile tanınan Vector markası, ünlü otomobil firması BMW’ye özel akıllı saatlerini satışa sundu.

Uzun pil ömürleri ve klasik tasarımları ile tanıdığımız Vector markası ve spor otomobilleri ile dünyaca bilinen Alman otomobil markası BMW akıllı saatler üzerinden bir işbirliği yaptı. Bu işbirliği ile birlikte Vector, BMW otomobillerine yakışır bir şekilde Vector Luna modeli içerisinde yeni bir seçenek hazırladı.

Bunu da Oku : Yeni Vector Akıllı Saatler Satışa Sunuldu

BMW’nin tamamen elektrikli modelleri  olan BMW i3 ve BMW i8 için yeniden tasarlanan Vector Luna akıllı saat bu seriye özel olarak Vector Luna BMW i Limited Edition olarak adlandırılmış durumda. Bu otomobillere özel olarak tasarlanan kayış ve arayüzler sayesinde yeniden şekil alan Vector Luna akıllı saat modeli BMW i3 ve i8 otomobil sahiplerini tamamlayacak.

Yeni deri kayışı, BMW’ye ve otomobil tasarımlarına öze arayüzleri ve BMW‘nin ikonik mavi rengini kullanan Vector Luna BMW i Limited Edition sadece 150 kişi tarafından 589 dolardan satın alınabilecek. Devamının gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Vector Luna’nın teknik özellikler arasında ise iOS, Android ve Windows Phone entegresi, 30 güne adar dayabilen bataryası ve çeşitli aktivite takip özellikleri ve uyku takip özelliği yer alıyor. Standart Vector Luna akıllı saatlerin fiyatı ise 349 dolardan başlıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.