Webrazzi Akıllı Bileklik Satmaya Başladı!

Yerli teknoloji ve girişim bloglarından Webrazzi, e-ticaret işine el atarak en son çıkan popüler teknoloji ürünlerinin satışını yağacağı bir mağaza açtı. Dikkatimizi çeken nokta ise mağazada akıllı bilekliklerin yer alması. 

Eğer bugün “Bize göre bir alışveriş deneyimi başlıyor!” sloganı ile karşılaştıysanız yerli teknoloji ve girişim bloglarından Webrazzi’nin Webrazzi Store ismi ile e-ticaret işine girdiğini de öğrenmişsinizdir. Bir girişim blogu olmaktan çıkıp başlı başına bir girişim platformu olan Webrazzi‘nin e-ticaret işine girmesi ise tabiki şaşırtmadı. Ancak şaşırılan noktalar da yok değil.

Ana konuya dönecek olursak Webrazzi bu mağazada kendi ifadesi ile Webrazzi logosunun bulunduğu ürünleri, dronelar, akıllı bileklikler ve akıllı ev gereçleri gibi teknolojinin yeni ürünlerinden ve Kickstarter’da gördüğümüz en ilginç buluşlardan satacak. Burada teknoloji ürünleri tamam da Webrazzi logolu ürünlere kim niye para versin sorusunu bir kenara bırakarak bu mağazanın altında yatan, markalar ile kampanya oluşturmak ve müşteriler ile bu markaların etkileşimini artırma fikri bu mağazayı asıl girişim yapan nokta. O yüzden de burada satılan ürünlere ve fiyatlarına şimdilik çok takılmamak gerek.

Asıl ana konuya gelecek olursak Webrazzi Store’un bizi ilgilendiren kısmı giyilebilir teknolojiler altında akıllı bileklikler de satıyor ve satacak olması. Şuan mağazada Jawbone’un iki ürünü bulunmakta. Bunlardan biri Jawbone UP24 akıllı bileklikki şuan kendisi kampanyalı bir şekilde ve ülkemizde bulunamayacak bir fiyat olan 299 Lira‘lık etiket ile satılıyor. Ayrıca üründe bir de T-shirt hediyesi var.

Mağazadaki diğer Jawbone ürünü ise Jawbone Up Move aktivite takipçisi. Hem herhangi bir giysiye tutuşturularak kullanılabilen hem de akıllı bileklik olarak kullanılabilen bu ürünün fiyatı ise 169 Lira. Bu ürünün fiyatı ise maalesef çok da uygun değil, piyasada daha uygununu bulmak mümkün.

Yapılan duyuruya göre meraklılar ilerleyen günlerde de daha fazla sayıda ürün görebilecek. Ancak gönül isterdi ki Webrazzi kendi bünyesinde Kickstarter ürünleri satmak yerine kullanıcıları ve potansiyelini kullanarak yeni girişimlerin destek bulabileceği Kickstarter benzeri bir girişimde bulunsa. Yinede Webrazzi’ye böyle bir girişimde bulunduğu için başarılar dileriz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.