Fitbit’in İki Yeni Modeli Satışa Çıktı Fiyatı Belli Oldu

Aktivite takip cihazları konusunda dünya çapında ün yapan firmalardan Fitbit iki yeni modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Daha önceden sitemizde duyurduğumuz bilgileri ışığında Fitbit Flex 2 ve Charge 2 modellerinin resmi tanıtımını gerçekleştirdi.

Fitbit’in en çok ilgi gören modellerinden Flex, ikinci versiyonuyla kullanıcıların karşısına çıktı. Özellikle yenilenmiş tasarım ve detayları ile raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Fitbit Flex 2‘de göze çarpan en büyük özellik 50 metreye kadar su geçirmemesi oldu. Bu sayede yüzücülerin de tercih edebileceği bir ürün haline gelen Fitbit Flex 2 böylelikle su sporlarında da etkili olacağa benziyor.

Bunu da Oku: Fitbit Coin ile Güçleniyor

simple.b-cssdisabled-png.h885ee152accf7b9bb8255a387987e729

Fitbit Flex 2’nin dikkat çeken bir başka özelliği ise ürünü istediğiniz forma sokabilme kolaylığı oldu. Ürünün özel tasarım bir plastik kayışın haricinde metal bir bilezik ya da kolyenin içinde de kullanabilmeniz mümkün.

Üzerindeki LED ışıkları sayesinde size bildirimleri iletebilen ekransız Fitbit Flex 2 kullanım kolaylığı ve ölçtüğü veriler ile kullanıcılarını beklemeye başladı. 99 dolarlık fiyat etiketi ile öm siparişi açılan ürünün farklı kordon ve materyal seçenekleri bulunuyor.

simple.b-cssdisabled-png.h68bb98f20781d0d17aed743cbeed0d83

Fitbit Charge 2 ise Flex 2‘nin geliştirilmiş versiyonu görünümünde denebilir. Özel ekranının yanı sıra uyku düzeni sağlayıcı, yaptığınız spora göre mod belirleme. GPS, nefes alış veriş ölçümü gibi daha detaylı ölçümler yapabiliyor. Kolayca ayrılabilen kayışı sayesinde renkli seçenekler elde edebildiğiniz gibi çeşitli kişiselleştirmeler de yapabiliyorsunuz. Fiyatı ise 149 dolar ve o da ön siparişe açık durumda…

Screenshot_4

 

Screenshot_2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.