Will.i.am’den Ünlü Mankenlerle Yeni Teknoloji Hamlesi

Ünlü Amerikalı sanatçı Will.i.am’in teknolojiye olan merakının yanı sıra ortak olduğu projelerle çıkarttığı ürünlere daha önceden şahit olmuştuk. Will.i.am bu kez yanına iki güzel mankeni de alarak yeni projesini duyurdu. Ünlü sanatçı kablosuz kulaklık tasarımı ile yeniden teknoloji meraklılarının karşısında…

Daha önceden Puls isimli bir akıllı saatin ortağı olarak piyasaya süren Will.i.am bu kez müzikle daha alakalı bir duruş sergiledi ve Buttons adını verdiği kulaklığını duyurdu. Hem aksesuar olarak kullanılabilecek olan hem de kablosuz kulaklık görevini yerine getirmeyi amaçlayan Buttons‘ın tanıtımını ise ünlü mankenler Kendall Jenner ile Naomi Campbell gerçekleştirdi.

i-am-buttons-3

Kendall Jenner ve Naomi Campbell’in de Will.i.am‘e ortak oldukları sonradan aortaya çıkarken bu üçlünün bu önemli teknoloji hamlesini yaparak hayranlarını şaşırttığı konuşuluyor.

Bunu da Oku: Will.i.am Destekli Akıllı Saat Geliyor

Gelelim kulaklık ile ilgili detaylara… Tam adı i.am+ Buttons olan kulaklığın kulağa giren bölümlerini birbirine bağlayan kablo boynunuzun arkasından geçiriliyor. Kulaklıkların topuz kısımlarının dış bölümünün plaklardan esinlenerek tasarlanması ürüne ayrı bir hava katmış durumda. Ürünün 6-8 saatlik batarya ömrü olması dikkat çekici.

wiil-i-am-i-am-buttons-campaign-kendall-jenner-naomi-campbell-2

İlginç özelliklerinden birisi kulaklığı kullanmadığınız zaman plak şeklinde olan kulaklık topuzları birbirleriyle mıknatıslı olarak birleşiyor ve boynunuzda kolye gibi durabiliyor.

Kulaklığın renk seçenekleri arasında roze altın, gri, siyah, altın rengi bulunuyor. Dilendiğinde bu renklerden kombine yaparak da kulaklığı kullanabilmeniz mümkün.

Ürünün Amerika Birleşik Devletleri’nde şuan için satışa çıktığını ve fiyatının 230 dolar olduğunu belirtelim.

mtqynjuxntq5oti2mdqwotaz

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.