Xiaomi Mi Band 1S Bugün Tanıtılacak!

Xiaomi, giyilebilir teknoloji pazarına ikinci bilek ürününü süreceğini resmi olarak açıkladı. Xiaomi Mi Band 1S isimli ürün ise bugün tanıtılacak.

13 dolarlık fiyatı ile piyasayı kasıp kavuran ve pazarın yüzde 24.6‘sını elinde bulunduran Xiaomi Mi Band yakın zamanda yeni bir kardeşe sahip olacak. Xiaomi Mi Band 1S ismi ile gelecek olan yeni kardeş Çinli devin yayınladığı bir görsel ile ortaya çıktı.

Bunu da Oku : Xiaomi Mi Band 2 Ortaya Çıktı, Yalanlandı!

Akıllı saat mi, akıllı bileklik mi?

Yayınlanan görselde ürünün tanıtılacağı tarih olan 22 Temmuz ile birlikte Mi Band görseli, büyük bir şekilde “W” harfi ve “Yarın iyi şeyler olacak.” ifadesi yer alıyor. Görsele dikkatli bakıldığı zaman tarih dışında geri kalan ifadeler pek de bir anlam ifade etmiyor ancak bazı kesimler W harfinden dolayı Mi Band 1S‘in bir akıllı saat olacağını belirtiyor. Bunun sebebi ise W harfinin watch kelimesinden gelmesi olarak gösteriliyor.

xiaomi-july22

Xiaomi’nin yeni ürünü akıllı bileklik mi akıllı saat mi olacak karışıklığı bir kenara Mi Band 1S‘in teknik özelliklerinde de büyük bilinmezlik bulunuyor. Daha önce gelen bilgilerde ürünün aktivite ve uyku takibinin yanında nabız ölçer ile birlikte nabızları da kontrol edeceği yer alırken üründe bir de dokunmatik ekran yer alacağı belirtilmişti. Tüm bu özellikler için ise Xiaomi’den herhangi bir açıklama ne daha önce ne de yayınlanan bu görsel ile geldi.

Bakalım Xiaomi, Mi Band‘ın devamı şeklinde bir akıllı bileklik mi yoksa yepyeni bir ürün olarak akıllı saat mi tanıtacak. Saatler sonra öğreneceğimiz bu bilgiler için takipte kalabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.