Xiaomi Mi Band 1S Netleşti!

Xiaomi’nin yeni nesil akıllı bilekliği Mi Band 1S netleşti. Xiaomi Mi Band 1S nabız ölçer ile birlikte gelecek ve fiyatı ise Mi Band ile aynı.

Çinin önemli mobil üreticilerinden biri olan Xiaomi yeni akıllı bilekliği Mi Band 1S‘i nihayet netleştirdi. En son Temmuz ayında haberler aldığımız Xiaom Mi Band 1S firmadan gelen yeni bir açıklama ile resmi bir şekilde duyuruldu.

Bunu da Oku : Xiaomi Mi Band 1s Bugün Tanıtılacak!

Hoşgeldin nabız ölçer!

Xiaom Mi Band 1S ile tam anlamıyla aktivite takibine yönelen Xiaomi firması yeni nesil akıllı bilekliğinde çıkarılabilir bir kasa yapısı tasarlamış. Bu sayede akıllı bilekliğin istenildiği zaman kayışı değiştirilebilecek ve istenildiği zaman ise bileklik olarak değil normal bir aktivite takipçisi olarak kullanılabilecek.

Ürünün en büyük özelliği ise aktivite takip özellikleri için artık bir nabız ölçere sahip olması. Akıllı bileklik bu sayede hem aktivitelerde hem de uyku sırasında nabız ölçebilecek. Yeni kasa yapısı ek nabız ölçer donanımı ile birlikte 13.5 gram ağırlığında olan Xiaomi mi Band 1S‘in boyutu ise 37 x 13.6 x 9.9mm şeklinde.

45 mAh gücündeki bataryası ile 30 güne kadar çalışma sunan Xiaomi Mi Band 1S bataryanın durumunu ise üzerinde bulunan LED‘ler sayesinde kullanıcıya bildirebiliyor. IP67 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan akıllı bileklik iOS ve Android uygulamalarıyla entegre bir şekilde çalışabilecek.

16 dolar!

Xiaomi’nin verdiği bilgilere göre Mi Band 1S akıllı bileklik, 11 Kasım‘da 16 dolarlık bir fiyat ile Çin‘de satışa sunulacak. Ürünün diğer ülkelere ne zaman geleceği ve nasıl bir fiyata sahip olacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.