Xiaomi Mi Band 5, akıllı saat gibi geliyor

Çin’in teknoloji devlerinden olan Xiaomi markası yeni bir akıllı bileklik çıkarmaya hazırlanıyor. Xiaomi Mi Band serisine yakın zamanda yeni bir ürün dahil edilmesi bekleniyor.

Daha gelişmiş özellikler ile birlikte gelecek

Xiaomi Mi Band 5 adıyla piyasaya çıkması beklenen yeni akıllı bilekliğin özellikleri akıllı saati aratmayacak cinsten. Xiaomi yeni akıllı bilekleğini yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlanırken, kullanıcı arayüzü ve işlevsellik olarak daha gelişmiş özelliklerin de üründe bulunacağının sinyalini verdi.

Büyük ekranla geliyor

Xiaomi Mi Band 5, çok daha gelişmiş ve kullanışlı özellikler ile gelecek. 0.78 inç yani 1.98 cm ekran büyüklüğüyle piyasaya sürülen Xiaomi Mi Band 3’ten sonra 0.95 inç yani 2.4 cm renkli ekran ile piyasaya sürülen Xiaomi Mi Band 4, akıllı bileklikte çıtayı bir tık yukarı çıkarmıştı ki 1.2 inç yani 3.04 cm ekran büyüklüğü ile piyasaya çıkması beklenen Xiaomi Mi Band 5, ekran boyutunun yanısıra işlevsellik olarak da çok daha gelişmiş olacak.

Xiaomi Mi Band 5, NFC teknolojisiyle birlikte Google Pay ve daha bir çok ödeme sistemini de destekleyecek.

Piyasa fiyatı ne kadar olacak?

Xiaomi Mi Band 5’in ilk önce Çin’de piyasaya sürülmesi beklenirken, 179 çin yuanı yani 25 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı bilgisi verildi.

Piyasaya ne zaman sürülecek?

2020 yılının ikinci çeyreğinde piyasa sürülmesi beklenen cihaz, söylentilere göre daha sağlam bir gövde yapısıyla gelecek. Bu da Xiaomi Mi Band 5 diğer modellere göre daha sağlam bir yapıya sahip olacak demek oluyor.

Görüntü konusunda henüz bir bilgi yok

Xiaomi firması tarafından desteklenen Huami tarafından üretilecek olan Xiaomi Mi Band 5‘in görüntüsünün nasıl olacağı konusunda halen net bir bilgi yok.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.