Yakınınıza Pokemon Gelince Uyaran Ayakkabı

Pokemon Go hayatımızın içine girmeye devam ediyor. Geliştirilen spor ayakkabı sayesinde Pokemon’un yakınınızda olduğu anda ayakkabınız titreyecek…

Pokemon Go‘nun bir heves olduğunu düşünenler her geçen gün şaşırmaya devam ediyor. Rekorları alt üst eden ve her geçen gün yeni oyuncularını bünyesine katan Pokemon Go ile ilgili ilginç aksesuarlar ve giyilebilir ürünler duyurulmaya çoktan başlandı bile.

Vixole isimli şirket tarafından geliştirilen spor ayakkabılar Pokemon Go temalı olmasının yanı sıra giyilebilir teknoloji ürünleri meraklılarının da ilgisini çekiyor. Konsept olarak geliştirilen ayakkabıların en büyük özelliği ise mobil uygulamalarla eşleştirildiğinde farklı işlere yaraması olduğu belirtiliyor.

En dikkat çeken özelliği ise bu spor ayakkabıların Pokemon Go oyuncuları için oldukça yararlı olacağı… Ayakkabılar, mobil uygulama sayesinde Pokemon Go oynarken yakınınızda yeni bir Pokemon belirdiğinde titreşim göndermedi.

Bunu da Oku: Pokemon Go Sanal Gerçeklikte de Olacak

Ayakkabıya gömülü sensörler ve LED ekran sayesinde ise ayakkabıya istediğiniz görüntüyü aktarıp çok farklı bir görünümler elde edebilmeniz mümkün olabiliyor. Bunun için de yine mobil uygulamadan kolayca yararlanabiliyorsunuz.

https-2F2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com2Fuploads2Fcard2Fimage2F1618872Fpokshs

Henüz konsept geliştirme aşamasında olan ürünün geleceğin ayakkabı modellerinden olduğu belirtiliyor. Konunun uzmanları gelecekte ayakkabıların sizin istediğiniz görünümleri teknolojinin de yardımıyla kazanabileceğini savunuyor.

Vixole spor ayakkabılar dediğimiz gibi konsept aşamasında ve Eylül ayında Kickstarter üzerinde destek aramaya başlayacak. Ürünün belirtilen özellikleri arasında ise su geçirmezliği, kablosuz şarj istasyonlarında 8 saatlik bataryasını doldurabilmesi olarak sıralanıyor. Ürünle ilgili detayları üstteki videodan da inceleyebilirsiniz…

Screen-Shot-2016-08-01-at-9.16.44-AM-818x600

Etiketler pokemon go

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.