LG G Watch R Gelecek Hafta Satışta!

LG Eylül başında tanıttığı yuvarlak ekranlı akıllı saati G Watch R’nin gelecek hafta piyasada olacağını açıkladı. İlk olarak memleketi Güney Kore’de satışa çıkacak olan akıllı saatin fiyatı hala bilinmiyor.

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında akıllı saatler ile devam eden LG, en son tanıttığı saatini Moto 360 benzeri yuvarlak bir tasarım ile sunmuştu. Ürünün tanıtımının ardından çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bir bilgi vermeyen LG, G Watch R‘nin ne zaman piyasada olacağını açıkladı.

LG G Watch R Görücüye Çıktı!

Önümüzdeki salı günü yani 14 Ekim‘de satışa sunulacak olan LG G Watch R ilk olarak firmanın memleketi Güney Kore‘de raflarda olacak. Ürünün satış fiyatını ise hala açıklamayan LG, ürünün diğer ülkelere ne zaman geleceği hakkında da bir bilgi vermedi.

Benzer tasarıma sahip Motorola Moto 360‘ın 250 dolarlık fiyat ile alıcı bulması LG’nin de fiyat olarak bundan daha aşağıda bir fiyat seçmesi bekleniyor. Aksi takdirde satışları iyi giden Moto 360, LG G Watch R‘ye kesinlikle şans tanımayacaktır. Bakalım LG, ürün piyasaya çıkmadan önümüzdeki günlerde satış fiyatını açıklayacak mı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.