Motorola Moto 360 İki Farklı Boyut ile Gelecek!

Motorola yeni nesil Moto 360’da kullanıcılara farklı bilekler için iki farklı boyut sunacak ortaya çıktı. Yeni Moto 360’ın model isimleri ise Moto 360S ve Moto 360L şeklinde.

Geçtiğimiz günlerde atılan bir Tweet ile ortaya çıkan yeni nesil Motorola Moto 360 detaylanmaya başladı. Detaylar ise Brezilyalı ajans şirketi Anatel’in belgelerinde ortaya çıkarken belgelerde yeni nesil moto 360’ın farklı bilekler için iki farklı kasa yapısı ile geleceğini gösteriyor.

Bunu da Oku : Yeni Motorola Moto 360 Ortaya Çıktı!

Belgelerde Motorola Moto 360S ve Motorola Moto 360L şeklinde iki farklı isim ile anılan yeni akıllı saat S ve L eklerinden dolayı farklı boyutlarda olacak şeklinde değerlendirildi. Ayrıca ürünlerden Moto 360S olanında 270 mAh batarya bulunurken Moto 360L modelinde 370 mAh batarya bulunması da ürünlerin farklı boyutlarda olduğunu kanıtladı.

Belgelerde boyut bilgilerinin dışında ek olarak ürünlerin Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı seçeneklerinin olduğu da yer alıyor. Bunların dışında herhangi bir bilgi içermeyen Belgeler yeni nesil Moto 360‘ı biraz daha detaylandırmış oldu. Gelen bilgiler için ise Motorola cephesinden herhangi bir doğrulama ya da yalanlama haberi gelmedi.

Bunu da Oku  : Yeni Moto 360 Gözüktü!

Önümüzdeki günlerde Motorola‘nın sessizliğiniz bozması beklenirken ürün hakkında daha fazla bilgi ve içeriğin ortaya çıkması bekleniyor. Ürünün resmi olarak tanıtılması beklenen tarih ve yer ise IFA 2015.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.