Yılbaşı için 6 Giyilebilir Teknoloji Ürünü Hediye Önerisi

Artık 2015 bitti ve 2016’ya geçiyoruz. Sevdiklerinize hala yılbaşı hediyesi almadıysanız ve ne alsam diye düşünüyorsanız sizler için giyilebilir teknoloji ürünlerinden oluşan bir liste hazırladık.

2015 yılını geride bırakmamıza sadece 1 hafta kaldı ve hala sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz sizin için hazırladığımız akıllı saat, akıllı bileklik ve sanal gerçeklik gibi giyilebilir teknoloji ürünlerinden oluşan listemize göz atabilirsiniz.

Giyilebilir teknoloji ürünlerine baktığımızda birçok ürün ülkemizde satışa sunulmuş değil ancak hazırladığımız bu giyilebilir teknoloji hediye önerisi listesindeki tüm ürünler ülkemizde satışta bulunan ürünler. Bu yüzden listemizde bulunan ürünlere gönül rahatlığı ile hem online da hem de perakende mağazalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1 – Cardboard Sanal Gerçeklik Başlığı

Arama motoru devi Google’ın sanal gerçeklik pazarı için geliştirdiği hem ucuz hem de tam anlamıyla son kullanıcıya hitap eden çözümü Cardboard‘ı sanal gerçeklik meraklısı ya da bu teknoloji ile tanışmasını istediğiniz bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

Bunu da Oku : Google Cardboard Hakkında Her Şey!

cardboard

Bilindiği üzere Google Cardboard sanal gerçeklik başlığı karton malzemeye sahip ve üzerinde bulunan iki lens sayesinde akıllı telefon ekranını sanal gerçeklik cihazına dönüştürüyor. Fiyatı ise 30 lira.

1 2 3 4 5 6

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.