Hem Akıllı Saat Hem Klasik Saat Bir Arada…

Hem akıllı saati yanımda taşıyayım hem de klasik saatten de vazgeçmek istemiyorum diyenlere ikisini de aynı anda kolunuzda bulundurabileceğiniz bir çözüm geldi.

Akıllı saat herkesin ilgisini çeken bir teknolojik ürün olmayı çoktan başardı ancak uygulamalarının ve özelliklerinin klasik saat özelliğinden daha çok kullanıldığı kesin. Hem klasik kol saatini seven hem de akıllı saati kolunda taşımak isteyenlere ilginç bir çözüm geldi.

Alman firması Sinn Dual Strap yani çift kayış özellikli yeni ürününü duyurdu. Bu ürün iki kısa kayışın hem klasik kol saati hem de akıllı saati ile birleştirme özelliğine sahip. Bu şekilde iki kol saatini de kolunuzda taşımanız mümkün olabiliyor.

Sinn-Apple-Watch-Dual-Strap-aBlogtoWatch-02

Sinn firmasının Apple Watch‘lar için düşündüğü kayışlar iki kısa kayış olarak sunuluyor. Bu iki kısa kayışı hem Sinn marka saatinize hem de Apple Watch‘unuza takabiliyorsunuz. Bu şekilde iki kol saatini aynı anda kullanabilmeniz de mümkün oluyor.

Bunu da Oku: Apple Watch’u Şarj Edilebilen Kayış İptal Oldu

Ürünle ilgili ilk yorumlar ise oldukça eleştirel düzeyde. Bu şekilde kol saatini kullanabilmenin oldukça zor olduğu ve görünümünün kaba durduğunu söyleyenlerin fazlalığı dikkat çekerken Sinn‘in bu şekilde farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi olabileceği de bir gerçek.

Sinn’in Dual Strap paketinde kendi markalarında klasik kol saatinin yanında gelen iki kısa bileklik Apple Watch‘un hem 38 hem de 42 mm‘lik modellerine uyumluluk gösteriyor.

Ürünle ilgili olarak söylenebilecekler bu kadar kısa ancak işin tartışılacak tarafı biri akıllı 2 kol saatini kolda taşıma alışkanlığı edinebilme tercihinin gelişmesinde. Bugüne kadar denenmemiş bir yöntemi kullanıcının beğenisine sunan firmanın alacağı geri dönüşleri tekrardan sitemizde paylaşacağız…

Sinn-Dual-Strap-System-5

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.