Apple Watch Hermes Online Satışta

Akıllı saatinde şıklık ve kalite arayanlar Apple Watch Hermes’in online satış tarihini iple çekiyor…

Apple Watch‘un yeni versiyonu Apple Watch Hermes 22 Ocak Cuma günü satışa çıkıyor.

Teknolojinin yanında şıklığa da önem verenler için dizayn edilen Hermes versiyonlu Apple Watch, Apple Store üzerinden kullanıcılarına kavuşabilecek. Henüz Türkiye’de resmi satışı bulunmayan bu akıllı saat için satın alınabilecek Avrupa ve dünyanın diğer bölgelerindeki çeşitli butik mağazaların bilgileri ise Apple’ın resmi internet sitesinde belirtiliyor.

Bunu da Oku: Apple Watch 2’yi Bekleyenlere Kötü Haber

Bu özelliği ile yurtdışından siparişini verebileceğiniz Apple Watch Hermes‘in Single Tour versiyonlu 1100 dolarlık versiyonunun yanında 1250 dolarlık Double Tour serisini de görüyoruz. 42 milimetrelik boyutlarıyla dikkat çeken en pahalı versiyonu ise Cuff adıyla 1500 dolarlık fiyatıyla satışta olacak. Geçen Ekim ayında Apple Store’da olmayacak şekilde satışa sunulan Apple Watch Hermes yurtdışında önde gelen şehirlerde satışa sunulmuştu.

Önünde Hermes markasının logosu ile sizi karşılayan Apple Watch, özel kayışı ile fark yaratmaya çalışıyor. Hermes modelinin fiyatını pahalı bulabilenler olabilir ancak bilindiği gibi Apple Watch Edition’da 42mm 18 Ayar Roze Altın Kasa ve Klasik Tokalı Gece Mavisi Kayışlı Apple Watch modeli 50 bin TL’ye Apple mağazalarında satılıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz