Apple Watch’a Yeni Renkler ve Yeni Kayışlar Eklendi!

Apple, dün akşamki etkinliğinde Apple Watch’un yeni modelini tanıtmadı ancak mevcut modeller için yeni renk seçeneklerini ve yeni kayış modellerini tanıttı.

Apple, dün akşam yapmış olduğu ekinlikte iPhone 6S ve iPhone 6S Plus öncülüğünde Apple TV ve yeni iPad modellerini tanıttı. Etkinlikte yeni bir modelin tanıtılmayacağı bilinen Apple Watch için ise neler olacağı merakla beklenirken Apple akıllı saati için watchOS 2 ile birlikte mevcut modeller için yeni renk seçenekleri ve yeni kayış seçeneklerini tanıttı.

Bunu da Oku : watchOS 2, 16 Eylül’de Yayınlanacak!

Yeni spor kayışlar

apple watch sport kayış

İlk olarak Apple Watch Sport modelinden giden Apple, bu modellere alüminyum bileşimi ile altın ve rose altın renk seçeneklerini eklediğini duyurdu. Böylelikle Apple Watch Sport modelleri de altın kasaya sahip Apple Watch modelleri gibi şık bir görünümde olabilecek. Yine Apple Watch Sport’tan devam eden Apple, bu modellere sonbahar-kış renklerini içeren birçok yeni kayışın da eklendiğini belirtti. Ayrıca bu model için Product Red imzası taşıyan canlı bir kırmızıya sahip yeni bir kayış daha duyuruldu.

apple watch product red

Paslanmaz çelik kasaya sahip Apple Watch için de bir duyuru yapan Apple, Apple Watch Sport için tanıtılan yeni renkli kayışların tamamının bu model için de uyumlu olacağını ve kullanıcıların daha fazla kişiselleştirebilme yapabileceğini de belirtti. Altın kasaya sahip Apple Watch Edition modelleri için herhangi bir duyuru yapmayan Apple bunların dışında yepyeni bir kayış serisi daha tanıttı.

Yeni bir Apple Watch serisi

apple watch hermes

Fransız deri tekstil firması Hermes ile akıllı saati için bir işbirliği yapan Apple, Apple Watch Hermes isminde yeni bir model ortaya çıkardı. Ortaya çıkan bu modelde düz model deri, kelepçe model deri ve iki kat sarmal yapılı deri kayış seçenekleri ile 3 model yer alırken aynı zamanda akıllı saatin Hermes versiyonu için yeni arayüzlerin de tasarlandığı belirtildi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.