Apple Watch’un Kullanımına Dair Videolar Yayınlandı!

Apple, akıllı saati Apple Watch’un sayfasını güncelleyerek sayfaya akıllı saatin nasıl kullanıldığını ve uygulamalarının nasıl çalıştığını anlatan videolar ekledi.

Apple Watch‘un ön siparişe sunulmasına çok az bir zaman kaldı ve Apple’da bu zaman içerisindeki son kozlarını oynayamaya devam ediyor. Apple’un bunun için oynadığı son koz ise Apple Watch‘un nasıl kullanıldığını ve uygulamalarının nasıl çalıştığını anlatan videolar yayınlamak oldu.

Apple’ın Guided Tour başlığı ile yayınladığı bu kullanım ve nasıl çalışır videoları, meraklılarına Apple Watch‘u biraz daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. Bunun için bu rehber başlığı altında bir seri video tanıtımı oluşturmak isteyen Apple ilk olarak Apple Watch’un mesajlaşma seçeneğini, kişiselleştirilebilir saat arayüzlerini ve sadece Apple Watch kullanıcılarının birbirleri ile kullanabileceği özel iletişim kanalı Digital Touch‘u anlatmış.

Bu video tanıtım serisine devam edecek olan Apple, akıllı saati üzerinden siri, arama yapabilme, haritalar müzik, Apple Pay ve spor uygulamaları Activity ve Workout’u anlatacak videoları da yakın zamanda paylaşacağını duyurdu. İlerleyen sayfalardaki videolardan da arayüz, mesajlaşma ve Digtal Touch tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

1 2 3 4

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz