Microsoft Band 2 Ekim’de Tanıtılacak!

Microsoft’un akıllı bilekliği Band’in ikinci versiyonunu Ekim ayında tanıtacağı iddia edildi. Microsoft Band 2’nin birçok yenilik ile geleceği söyleniyor.

Giyilebilir teknoloji pazarının giderek ateşlendiği şu dönemde firmalar bir bir yeni donanım ürünleri duyuruyor. Yazılım devi Microsoft ise pazarda bulunan ürünlere birçok uygulama geliştirmişken sadece bir donanım ile yetiniyor. Son gelen haberlerde de Microsoft‘un da artık ikinci giyilebilir ürünün çıkarmaya yakın olduğu belirtiliyor.

Çinli WPDang sitesinin ortaya attığı Microsoft bir akıllı bileklik üzerinde çalışıyor ve bu akıllı bileklik Band’in ikinci versiyonu şeklindeki iddiası bir anda ortamı karıştırdı. Microsoft cephesinden ne daha önce ne de yakın zamanda böyle bir haber duyulmamışken Verge‘nin de Çinli kaynağı desteklemesi iddiayı güçlendirdi.

Ortaya atılan iddianın içeriğinde ise Microsoft Band 2 hakkında herhangi bir bilgi bulunmazken sadece ürünün donanımında ve genel olarak özelliklerinde iyileştirmeler yapılması beklendiği belirtiliyor. Bunun dışında iddia Microsoft‘un yeni akıllı bilekliğini kullanıcılardan aldığı geri dönüş ve bildirimler neticesinde yeniden şekillendireceği de yer alırken tasarım konusunda da bazı değişiklikler yapılabileceği söyleniyor.

Önümüzdeki ay IFA 2015‘de Microsoft’tan Windows 10 tanıtımı beklenirken bu etkinlikte firmadan donanım ürünlerinin tanıtımı beklenmiyor. O yüzden Microsoft Band 2‘nin tanıtım tarihi Ekim olarak tahmin ediliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz