OnePlus 2 için Cardboard Duyuruldu!

Mobil dünyanın merakla beklediği telefonlardan OnePlus 2 henüz çıkmadı ancak firma yeni akıllı telefonu ile birlikte ücretsiz olarak verilecek olan Cardboard çözümünü duyurdu. 

iPhone 6 ve Samsung S6 gibi amiral gemiler ile karşılaştırılan ve firması tarafından amiral gemi yok edicisi olarak tanımlanan OnePlus 2 yavaş yavaş netleşiyor. OnePlus 2 için her geçen gün yeni bir dedikodu ve iddia haberi gelirken firmasından da akıllı telefonu için yeni bir haber geldi. Gelen haber ise ne OnePlus 2 özelliği ne de OnePlus 2 fiyatı hakkında, gelen haber akıllı telefon için bir Cardboard çözümü geliştirildiği hakkında oldu.

OnePlus 2 için OnePlus Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü firmadan ; “Daha fazla nasıl güçlü olabilir? Sanal gerçeklik dünyayı değiştirmeye gidiyor ve biz de bunun gerçekleşmesine yardım etmek istedik.” açıklaması ile duyurdu.

Diğer Cardboard çözümleri ile karşılaştırmalı bir şekilde tanıtılan OnePlus Cardboard verilen bilgilere göre daha dayanıklı ve daha kalın bir karton yapısına sahipken rakiplerine göre yüzde 20 daha ufak boyutlara sahip. 6 inç boyutundaki akıllı telefonlar ile birlikte çalışacak olan OnePlus Cardboard’da kiri ve tozu engelleyen ayrı bir film yapısı da bulunuyor.

OnePlus 2‘nin ne zaman piyasada olacağı bilinmediği için sanal gerçeklik gözlüğünün de ne zaman piyasada olacağı bilinmiyor. Ancak firmanın yaptığı açıklamaya göre OnePlus Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü kullanıcılara kargoyu kendileri ödemeleri şeklinde ücretsiz olarak gönderilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz