Huawei Akıllı bilekliği Honor Band Zero’yu Duyurdu!

Çinli mobil devlerden Huawei, Twitter üzerinden giyilebilir teknoloji pazarı için Honor Band Zero isimli akıllı bilekliğini duyurdu.

Mobil ürün üreticileri arasında dünya liderleri arasında bulunan Huawei geçtiğimiz MWC etkinliğinde şık bir akıllı saat tanıtmış ancak merakla beklenen Huawei Watch‘a resmi olarak bir lansman yapmamıştı. Huawei meraklıları hala bu akıllı saati beklerken firmadan giyilebilir teknoloji pazarı için akıllı bileklik olarak yeni bir ürün daha geleceği haberi geldi.

Bunu da Oku : Huawei Akıllı Saatini Tanıttı!

Huawei’in Twitter üzerinden minimalistik tasarımın gerçeğe dönüştüğü giyilebilir ürün olarak duyurduğu bu akıllı bileklik Honor Band Zero isminde. Huawei’in yeni akıllı telefonu Honor 7 ile birlikte gösterilen Honor Band Zero, atılan adımı, yakılan kaloriyi ve gidilen mesafeyi ölçebilen bir aktivite takipçisi olarak görev yapacakken ayn zamanda uyku takibi de yapabilen bir ürün.

Yuvarlak ve hafif bir tasarımı olan Honor Band Zero akıllı telefonlardan çeşitli bildirimleri de gösterebilme özelliğine de sahipken bu bildirimlerin gelen aramalar ve mesajlardan ibaret olacağı tahmin ediliyor. Akıllı bilekliğin bildirim adına diğer uygulamalardan bildirim gösterebileceği ise henüz açıklanmış değil.

Siyah, beyaz ve bej olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile gelecek olan Honor Band Zero, IP67 sertifikası ile de suya ve toza karşı dayanıklı bir ürün. Huawei tarafından akıllı bilekliğin ne zaman ve nasıl bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceği açıklanmasa da ürünün Ağustos ayında piyasada olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.