PlayStation VR Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Sony, sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR için yapacağı tanıtım etkinliğinin davetiyelerini basın mensuplarına göndermeye başladı. İşte, PlayStation VR tanıtım tarihi.

2016 yılının sanal gerçeklik dünyası için hızlı geçeceği biliniyordu ancak ilk çeyreğin bu kadar agresi süreceğini kimse tahmin etmemiştir. Oculus Rift, HTC Vive derken şimdi de Sony PlayStation VR‘dan bir hamle geldi.

Bunu da Oku : Alcatel’den Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hediyesi!

Sony sanal gerçeklik gözlüğü için uzun süredir beklenen tanıtım tarihini açıkladı. Basın mensuplarına gönderilen bir davetiye ile ortaya çıkan tanıtım tarihi 15 Mart olarak belirtilirken etkinlik dışarıya kapalı olacak. San Francisco‘dan yapılacak olan etkinlik 15 Mart öğleden sonra saat 1:00’de kapılarını açacak. Davetiyede yer alan bilgilere göre saat 2:00’de Playstation VR‘ın sunumu yapılacak ve saat 6:00’ya kadar da sanal gerçeklik gözlüğünün demo denemeleri yapılabilecek.

ps-vr kopya

Bu etkinliğin ardından Sony PlayStation VR hakkında ilk deneyimleri de görmüş olacağız. Bakalım basın mensupları sanal gerçeklik gözlüğünü beğenecek mi ve rakipleri Oculus Rift ve HTC Vive gibi modellere göre nasıl bir kıyaslama yapacak. Bunların hepsini 15 Mart günü öğrenmiş olacağız.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz