2014’ün En İyi Giyilebilir Teknoloji Ürünlerini Seçiyoruz!

2014 yılı içerisinde kullanıcı ile buluşmuş giyilebilir teknoloji ürünlerinden en dikkat çekenlerini, yılın en iyisi olarak seçmek için bir anket hazırladık. Ankete katılımlarınızı bekliyoruz.

Yaklaşık 5 aydır siz okurlarımıza giyilebilir teknoloji ürünlerinden her türlü haberi sunuyoruz. Biz yayın hayatına başlayalı 5 ay olsa da sizler için tüm 2014′ü taradık ve yılın en iyilerini seçebileceğimiz bir anket hazırladık.

2014 yılının en iyilerini seçeceğimiz anketimizde akıllı saat, akıllı bileklik, akıllı gözlük, akıllı kıyafet ve diğer akıllılar olmak üzere 5 farklı kategori ve toplamda 32 ürün yer almakta. Anket için seçtiğimiz ürünlerin büyük bir çoğunluğu piyasada bulunan ve ülkemize gelmiş ürünler. Bu yüzden anket listemizde, Apple Watch gibi piyasada bulunmayan ürünler ne yazık ki yer almıyor.

Anketimiz yılbaşına kadar aktif kalacaktır. O güne kadar istediğiniz şekilde dilediğiniz kategoriden ürünleri en iyi olarak seçebilirsiniz. 2015 yılının ilk haftasında da 2014′ün en iyi giyilebilir teknoloji ürünlerini duyuracağız.

Eğer listede duymadığınız bir ürün yer alıyor ise sitemiz üzerinden arama yaparak kolayca bilgi edinebilirsiniz.

Anketimize katılmak için hemen buradan yol alabilirsiniz.

Keyifli seçimler. 🙂

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.