Pebble Akıllı Saatler için PayPal Uygulaması Geldi!

Pebble marka akıllı saat sahipleri bundan böyle alışverişlerinde PayPal ile yaptıkları ödemeleri, PayPal uygulaması sayesinde akıllı saatleri üzerinden yapabilecekler. 

Hem online alışverişlerde hem de bire bir alışverişlerde artık standart bir ödeme şekli olarak kullanılan PayPal gelişen yeni teknolojilere ayak uydurarak kullanıcılarına her kanaldan ödeme yapmalarını sağlıyor. Kart, mobil derken şimdide giyilebilir teknolojilere adım atan PayPal, Pebble akıllı saatler üzerinden ödeme yapılabilmesini sağlayan uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu.

Pebble Domino’s Pizza Siparişlerini Kontrol Edecek

Pebble uygulama mağazasından PayPal uygulamasını edinen kullanıcılar hemen etrafındaki PayPal‘in geçerli olduğu restoranlar ve işletmelerde akıllı saati ile ödeme yapabiliyor. Yapılan ödemelerde ise iki farklı yöntem bulunuyor; bunlardan ilki check in şeklindeyken diğeri ise ödeme yapılacak işletmenin sunacağı barkod sistemi. Her iki ödeme şeklinde de hem güvenliği hem de hızı ön plana çıkaran PayPal uygulaması, Paypal kullanan Pebble kullanıcıları için büyük bir avantaj.

Birkaç ay önce Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler için uygulamasını yayınlayan PayPal, Pebble uygulamasını da yayınlayarak akıllı saatlerin her türlüsünde bulunacağının sinyalini verdi. Bu durumda ise Apple‘ın akıllı saati ile kullanımı daha da yaygınlaşacak olan ödeme sistemi Apple Pay‘in payı oldukça yüksek.

Uygulamanın detaylarına buradan, Pebble’ın Android uygulamasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.