Acer’dan Şaka Gibi Selfie Şapkası

Acer, hem teknolojiyi hem de modayı birleştirerek Selfie meraklıları için içerisinde bir Iconia tablet bulunan bir Selfie şapkası tasarladı. İşte, Acer’ın teknolojik Selfie şapkası.

Ünlü bilgisayar üreticilerden biri olan Acer, Londra Moda Haftası için bir Selfie şapkası tasarladı. Moda dünyasında iyi bir yeri olan Chirtian Cowan – Sanluis imzasını taşıyan şapka içerisinde de Acer’ın Iconia A1-840 modeli bir tablet barındırıyor. 8 inç boyutunda olan bu tabletin geniş kenarlı bir pembe şapka içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen Selfie şapkası, kapalı kullanımda ikende kullancısına makyaj imkanı sunabilecek.

Sadece Londra Moda Haftası için tasarlanan bu selfie şapkası etkinlikte, önceden randevu alıp gelenler tarafından denenebilecek. Aksi takdirde deneme imkanı tanınmayacak olan bu şapkanın seri üretim ile zaten piyasaya çıkma ihtimali bulunmuyor.

Şaka gibi bir haber olmasına rağmen ürünün ve etkinliğin ülkemiz dışında olması oh be dedirtiyor. Aksi takdirde o şapkanın içindeki tabletin herhangi bir ayna ile değiştirilmesi an meselesi olabilir. Bizi ilgilendiren kısım ise Acer’ın giyilebilir teknolojiler konusunda sağlam ve iradeli adımlar ile ilerliyor olması. Devamını bekliyoruz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.