Oculus Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift çeşitli iddilara göre 2015 Nisan ayında sipariş olacak ve yaz aylarında da kullanıcılar ile buluşmuş olacak. Oculus Rift hakkındaki son iddilar ve detayları.

Giyilebilir teknolojiler arasında bir sanal gerçeklik gözlüğü olan Oculus Rift, Facebook’un satın alması ile birlikte büyük bir yükseliş göstererek kendine hatrı sayılır bir hayran kitlesi oluşturdu. Facebook ile yola devam eden Oculus çalışmalarda hız kesmeden ürünün geliştirici versiyonlarını dağıtmaya başlamıştı.

Hakkında haberler gelen ancak ne son kullancıya ulaşacağı tarih ne de fiyatı hakkında bir açıklama yapılan Oculus Rift, hal böyle olunca sürekli çeşitli iddilara maruz kaldı. Bun son örneği ise TechRadar sitesinin elde Oculus Rift’in çıkış tarihi ve fiyatın dair elde ettiği bilgiler.

TechRadar‘ın haberine göre güvenli kaynaklardan gelen iddilar, Oculus Rift’in 2015 Nisan ayında kullanıcılardan sipariş almaya başlayacağı ve ürünün kullanıcı ile buluşacağı tarihin yaz ayları olduğunu söylüyor. Yine aynı kaynaktan gelen iddilar ürünün fiyatının da 200 ile 400 dolar arasında olacağını belirtyor.

İçerisinde 2 adet 7 inçlik LCD ekran bulunan Oculus Rift’in oyunlar konusunda farklı bir deneyim yaratması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.