Altın Kasalı Moto 360’mı Geliyor?

Motorola cephesinden akıllı saat Moto 360’ın altın kasalı bir versiyonu gelebileceğine dair sinyaller gelmeye başladı. Peki ya Motorola Apple’ın ardından gerçekten altın kasalı bir Moto 360 çıkaracak mı?

Apple Watch‘ın altın kasalı bir versiyon ile gelecek olmasının ardından akıllı saat pazarının en beğenilen saatlerinden biri olan Motorola Moto 360‘ın da yakın zamanda altın kasaya sahip bir versiyon ile piyasaya tekrar giriş yapacağı dedikoduları dolanmaya başlamıştı. Android Police sitesinin Motorola’nın resmi sitesinden elde ettiği yeni bir haber ise altın kasalı bu Moto 360’a yeşil ışık yaktı.

Motorola sitesi üzerinde bulunan ve içerisinde 5 farklı yapıya sahip Moto 360‘ın bulunduğu bir görsel tüm dikkatleri bir anda üzerine çekti. Görselin dikkatleri üstüne çekmesindeki sebep ise görselde altın renkte veya altın yapıda bir Moto 360’ın bulunması.

Bunun üzerine ikilemde kalan Android Police’in Motorola‘dan elde ettiği bilgiler ürünün altın kasaya sahip olabileceğini gösterdi. Motorola’nın Android Police’e yaptığı açıklama ise şu şekilde; ” Moto 360 için altın içeriği hakkında bir açıklama yapamıyoruz ancak Moto 360 için her zaman yeni materyaller arayışı içerisindeyiz.

Açıklama net olmasa da ürünün yeni seçenekleri arasında altın renginin değil de altın kasanın olabileceği görülüyor. Bakalım ilerleyen günlerde Motorola tarafından altın Moto 360‘a başka bir açıklama gelecek mi.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.