Huawei Watch için Android 6.0 Çıktı!

Mobil üreticilerinden Huawei akıllı saati Huawei Watch için Android 6.0 yani Android Wear 1.4 güncellemesinin çıktığını duyurdu. Yeni özellikler ve yükleme durumu haberimizde.

Akıllı saat pazarının en önemli oyuncularından biri şüphesiz Huawei oldu. Çıkardığı akıllı saati Huawei Watch ile oldukça büyük ilgi gören firma bu ilgiyle birlikte kullanıcıları memnun etmek için birçok yeniliğe hızlıca adapte oluyor. Bunlardan biri de Android 6.0 yani Android Wear 1.4 güncellemesi oldu.

Bunu da Oku : Android Wear 1.4 ile Gelen Özellikler!

Yeni kontrol özellikler, hoparlörün aktif olarak kullanılması ve yeni arayüzler ile gelen Android Wear .14 ilk duyurulduğunda Huawei desteğini vereceğini zaten açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde de resmi olarak duyurulan güncelleme Huawei Watch için belirttiğimiz yeni kontrol, hoparlör ve yeni arayüzleri sunuyor olacak. Bu sayede kullanıcılar Huawei Watch akıllı saatleri üzerinden akıllı telefona gerke kalmadan aramaları cevaplayabilecek ve konuşabilecek.

Huawei’in belirttiğine göre güncelleme kısa süre sonra tüm kullanıcılara ulaşmış olacak. OTA üzerinden yüklenecek olan Android Wear 1.4 güncellemesi mobil uygulama üzerinden eşlenerek gerçekleştirilecek ancak bazı kullanıcılar güncelleme için birkaç gün daha bekleyebilir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.